Очищення влади

Повідомлення про початок проходження перевірки Поліщук Інни Михайлівни відповідно до Закону України “Про очищення влади”

https://public.nazk.gov.ua/documents/72b3f7fc-e199-48e2-be82-53603ca505a8

Інформація про результати проведення перевірки

Тилько Світлани Станіславівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Тилько Світлани Станіславівни, яка працює на посаді головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту та охорони здоров’я Олександрійської сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Тилько С.С. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Повідомлення про початок проходження перевірки Тилько Світлани Станіславівни відповідно до Закону України “Про очищення влади”

https://public.nazk.gov.ua/documents/7c0e2bdf-e93c-4672-8712-192af0c1f60c

 

Інформація про результати проведення перевірки

Веремчук Оксани Євгеніївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, відділом освіти, культури, молоді і спорту та охорони здоров’я   Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Веремчук Оксани Євгеніївни, яка працює на посаді провідного спеціаліста.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо  Веремчук О.Є. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Повідомлення про початок проходження перевірки Веремчук Оксани Євгеніївни відповідно до Закону України “Про очищення влади”

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_ced3bf6a-bc6b-4fc1-9035-e388bbbdb0a1

 

 

 

Інформація про результати проведення перевірки 
Горецької Ольги Ростиславівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Горецької Ольги Ростиславівни, яка працює на посаді провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення Олександрійської сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Горецької О.Р. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 

Повідомлення про початок проходження перевірки Горецької Ольги Ростиславівни відповідно до Закону України “Про очищення влади”

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_b6bc9331-f022-4657-a69a-f1e5d87e64c4

Інформація про результати проведення перевірки

Ковальчук Інни Костянтинівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Ковальчук Інни Костянтинівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ковальчук І.К. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Завантажити (PDF, 183KB)

Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2019 р.

Завантажити (PDF, 1.99MB)

Повідомлення про проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”

Завантажити (PDF, 161KB)

Інформація про результати проведення перевірки Давідчик Ольги Василівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Давідчик Ольги Василівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Давідчик Ольги Василівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Інформація про результати проведення перевірки Гурінчук Наталії Миколаївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Гурінчук Наталії Миколаївни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гурінчук Наталії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Інформація про результати проведення перевірки Потопи Ольги Володимирівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Потопи Ольги Володимирівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Потопи Ольги Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Інформація про результати проведення перевірки Клебан Ірини Володимирівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Клебан Ірини Володимирівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Клебан Ірини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Інформація про результати проведення перевірки Михасюк Світлани Дмитрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Михасюк Світлани Дмитрівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Михасюк Світлани Дмитрівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Інформація про результати проведення перевірки Ткачук Альони Петрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Ткачук Альони Петрівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ткачук Альони Петрівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Інформація про результати проведення перевірки Помаранського Валентина Дмитровича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Помаранського Валентина Дмитровича, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Помаранського Валентина Дмитровича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Інформація про результати проведення перевірки

Войтович Оксани Василівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Войтович Оксани Василівни, яка працює на посаді  головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Олександрійської сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Войтович О.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 

Інформація про результати проведення перевірки

Рахильчук Юлії Вікторівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Рахильчук Юлії Вікторівни, яка працює на посаді головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Олександрійської сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Рахильчук Ю.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”.