Депутатський корпус

Депутатський корпус

За результатами голосування 29 квітня 2018 року до Олександрійської сільської ради обрали 26 депутатів, а саме: Світлана Шмагай (ВО «Батьківщина»), Світлана Білоус (Самовисуванець), Василь Древецький (РП Олега Ляшка), Олександр Чеплагін (Самовисуванець), Олена Солощук (ВО «Батьківщина»), Ірина Волошина (БПП «Солідарність»), Олександр Савчук (Самовисуванець), Олександр Іверук (ВО «Батьківщина»), Ірина Голубош (УКРОП), Євгеній Олійник (Аграрна партія України), Тетяна Писарчук (ВО «Батьківщина»), Вадим Гапончук (БПП «Солідарність»), Руслан Каштанов (УКРОП), Вікторія Зімакова (Самовисуванець), Костянтин Макарчук (Аграна партія України), Віктор Работа (Аграрна партія України), В’ячеслав Шкабара (Самовисуванець), Оксана Горецька (БПП «Солідарність»), Леонід Яковець (Аграрна партія України), Світлана Чапля (Самовисуванець), Тетяна Загиней (Аграрна партія України), Вячеслав Рудаков (ВО «Батьківщина»), Наталія Рафальська (ВО «Батьківщина»), Володимир Федорась (РП Олега Ляшка), Тетяна Федорась (ВО «Батьківщина»), Марія Сергійчук (БПП «Солідарність»).

№ З/П ПІБ Виборчий округ
1. Шмагай Світлана Іванівна Округ №1
2. Білоус Світлана Михайлівна Округ №2
3. Древецький Василь Миколайович Округ №3
4. Чеплагін Олександр Анатолійович Округ №4
5. Солощук Олена Вікторівна Округ №5
6. Волошина Ірина Іванівна Округ №6
7. Савчук Олександр Васильович Округ №7
8. Іверук Олександр Сергійович Округ №8
9. Голубош Ірина Віталіївна Округ №9
10. Олійник Євгеній Іванович Округ №10
11. Писарчук Тетяна Василівна Округ №11
12. Гапончук Вадим Васильович Округ №12
13. Каштанов Руслан Володимирович Округ №13
14. Зімакова Вікторія Анатоліївна Округ №14
15. Макарчук Костянтин Андрійович Округ №15
16. Работа Віктор Олександрович Округ №16
17. Шкабара Вячеслав Юрійович Округ №17
18. Горецька Оксана Степанівна Округ №18
19. Яковець Леонід Арсентійович Округ №19
20. Чапля Світлана Миколаївна Округ №20
21. Загиней Тетяна Володимирівна Округ №21
22. Рудаков В’ячеслав Володимирович Округ №22
23. Рафальська Наталія Миколаївна Округ №23
24. Федорась Володимир Сергійович Округ №24
25. Федорась Тетяна Костянтинівна Округ №25
26. Сергійчук Марія Федорівна Округ №26