Апарат ради

СПИСОК

працівників Олександрійської сільської ради

Рівненського району Рівненської області

станом на 22.05.2020 року

№ з/п П.І.П.

Посада

1.

Писарчук Тетяна Василівна В.о.сільського голови, секретар сільської ради

2.

Ігнат’єва Вікторія Іванівна Заступник сільського голови з питань діяльності виконкому

3.

Горецька Оксана Степанівна Заступник сільського голови з гуманітарних питань

4.

Яковець Наталія Ростиславівна Головний бухгалтер

5.

Горошко Петро Григорович Головний спеціаліст-інспектор праці
Організаційно-кадровий відділ

6.

Давідчик Ольга Василівна Головний спеціаліст

7.

Загиней Тетяна Володимирівна Завідувач архіву

8.

Ковальчук Інна Костянтинівна Головний спеціаліст

9.

Мельничук Світлана Олександрівна Інспектор
Відділ з питань ЖКГ

10.

Шмагай Олег Володимирович Начальник відділу

11.

Михасюк Світлана Дмитрівна Головний спеціаліст

12.

Потопа Ольга Володимирівна Головний спеціаліст

13.

Зінорук Віта Іванівна Робітник з благоустрою

14.

Грицайчук Віктор Ярославович Робітник з благоустрою

15.

Зінорук Василь Григорович Підсобний робітник

16.

Дубчак Володимир Олексійович Робітник з благоустрою

17.

Мельничук Наталія Петрівна Робітник з благоустрою
Відділ земельних відносин

18.

Зімакова Вікторія Анатоліївна Начальник відділу

19.

Гурінчук Наталія Миколаївна Головний спеціаліст

20.

Кирильчук Петро Васильович Спеціаліст
Фінансовий відділ

21.

Помаранський Валентин Дмитрович Начальник відділу

22.

Тупальська Ніна Павлівна Головний спеціаліст

23.

Сінькова Ольга Миколаївна Головний спеціаліст

24.

Поліщук Олена Василівна статистик

25.

Голда Любов Анатоліївна касир

26.

Віднічук Анна Сергіївна інспектор
Відділ освіти, культури, спорту, молоді

27.

Клебан Ірина Володимирівна Начальник відділу

28.

Войтович Оксана Василівна Головний спеціаліст

29.

Ільчук Надія Володимирівна Головний бухгалтер відділу

30.

Веремчук Оксана Євгеніївна Провідний спеціаліст
Відділ соціального захисту населення

31.

Чапля Світлана Миколаївна Начальник відділу

32.

Рахильчук Юлія Вікторівна Головний спеціаліст

33.

Мельник Світлана Григорівна Спеціаліст   ІІ категорії

34.

Горецька Ольга Ростиславівна Провідний спеціаліст
Відділ розвитку громади

35.

Ткачук Альона Петрівна Головний спеціаліст
Служба господарського забезпечення

36.

Заморська Катерина Петрівна Прибиральник службових приміщень

37.

Майструк Тетяна Володимирівна Прибиральник службових приміщень

38.

Брикса Любов Юхимівна Прибиральник службових приміщень (0,5 ставки за сумісництвом)

39.

Щолко Анатолій Йосипович Електрик 0,5 ставки за сумісництвом

Комунальний заклад

«Центр надання соціальних послуг

Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області»

№ з/п

П.І.П.

Посада

1.

Горецька Людмила Степанівна В.о директора центру, фахівець з соціальної роботи

3.

Радчук Вікторія Святославівна Соціальний робітник

4.

Мельничук Світлана Віталіївна Соціальний робітник

5.

Шевченко Оксана Миколаївна Соціальний робітник

6.

Фещук Тетяна Федорівна Соціальний робітник

7.

Кіріллова Людмила Ілларіонівна Соціальний робітник