Апарат ради

Апарат ради

  СПИСОК

працівників Олександрійської сільської ради

Рівненського району Рівненської області

станом на 01.11.2019 року

№ з/п П.І.П. посада
1. Шустов Микола Васильович Сільський голова
2. Ігнат’єва Вікторія Іванівна Заступник сільського голови з питань діяльності виконкому
3. Горецька Оксана Степанівна Заступник сільського голови з гуманітарних питань
4. Писарчук Тетяна Василівна Секретар сільської ради
5. Яковець Наталія Ростиславівна Головний бухгалтер
Організаційно-кадровий відділ
6. Давідчик Ольга Василівна Головний спеціаліст
7. Загиней Тетяна Володимирівна Завідувач архіву
8. Ковальчук Інна Костянтинівна Інспектор
9. Мельничук Світлана Олександрівна Інспектор
Відділ з питань ЖКГ
10. Шмагай Олег Володимирович Начальник відділу
11. Горошко Петро Григорович Головний спеціаліст-інспектор праці
12. Михасюк Світлана Дмитрівна Головний спеціаліст
13. Потопа Ольга Володимирівна Головний спеціаліст
14. Єфтіміца Людмила Федорівна Робітник з благоустрою

(сумісник 0,5 ставки)

15. Дубчак Володимир Олексійович Робітник з благоустрою
16. Зінорук Василь Григорович Підсобний робітник
17. Грицайчук Віктор Ярославович Робітник з благоустрою
18. Мельничук Наталія Петрівна Робітник з благоустрою

 

Відділ земельних відносин
19. Зімакова Вікторія Анатоліївна Начальник відділу
20. Гурінчук Наталія Миколаївна Головний спеціаліст
21. Кирильчук Петро Васильович Спеціаліст
Фінансовий відділ
22. Помаранський Валентин Дмитрович Начальник відділу
23. Тупальська Ніна Павлівна Головний спеціаліст
24. Сінькова Ольга Миколаївна Головний спеціаліст
25. Поліщук Олена Василівна статистик
26. Голда Любов Анатоліївна касир
27. Веремчук Оксана Євгеніївна інспектор (тимчасово)
Відділ освіти, культури, молоді і спорту
28. Клебан Ірина Володимирівна Начальник відділу
29. Войтович Оксана Василівна Головний спеціаліст
Відділ соціального захисту населення
30. Чапля Світлана Миколаївна Начальник відділу
31. Рахильчук Юлія Вікторівна Головний спеціаліст
32. Мельник Світлана Григорівна Спеціаліст ІІ категорії
33. Горецька Ольга Ростиславівна Соціальний працівник
34. Радчук Вікторія Святославівна Соціальний працівник
35. Горецька Людмила Степанівна Соціальний працівник
36. Мельничук Світлана Віталіївна Соціальний робітник
37. Шевченко Оксана Миколаївна Соціальний робітник
38. Фещук Тетяна Федорівна Соціальний робітник
39. Кіріллова Людмила Ілларіонівна Соціальний робітник
Відділ розвитку громади
40. Ткачук Альона Петрівна Головний спеціаліст
 

Служба господарського забезпечення

 

 

 

41.

Заморська Катерина Петрівна Прибиральник службових приміщень

 

 

42.

Майструк Тетяна Володимирівна Прибиральник службових приміщень
 

43.

Брикса Любов Юхимівна Прибиральник службових приміщень (0,5 ставки за сумісництвом)
44. Щолко Анатолій Йосипович Електрик 0,5 ставки за сумісництвом