Апарат ради

Список 

працівників Олександрійської сільської ради

Рівненського району Рівненської області

станом на 02.12.2020 року

з/п

П.І.П.

Посада

1. Гуц Олександр Олександрович Сільський голова
2. Писарчук Тетяна Василівна Секретар сільської ради
3. Ігнат’єва Вікторія Іванівна Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів
4. Горецька Оксана Степанівна Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів
5. Антончук Микола Пилипович Староста сіл Нова Українка, Козлин, Ремель, Радиславка
6. Яковець Наталія Ростиславівна Головний бухгалтер
7. Горошко Петро Григорович Головний спеціаліст-інспектор праці
Організаційно-кадровий відділ
8. Давідчик Ольга Василівна Головний спеціаліст
9. Загиней Тетяна Володимирівна Завідувач архіву
10. Ковальчук Інна Костянтинівна Головний спеціаліст
11. Мельничук Світлана Олександрівна Інспектор
Відділ з питань ЖКГ
12. Михасюк Світлана Дмитрівна Головний спеціаліст
13. Потопа Ольга Володимирівна Головний спеціаліст
14. Зінорук Віта Іванівна Робітник з благоустрою
15. Грицайчук Віктор Ярославович Робітник з благоустрою
16. Зінорук Василь Григорович Підсобний робітник
17. Дубчак Володимир Олексійович Робітник з благоустрою
18. Мельничук Наталія Петрівна Робітник з благоустрою
Відділ земельних відносин
19. Зімакова Вікторія Анатоліївна Начальник відділу
20. Гурінчук Наталія Миколаївна Головний спеціаліст
21. Кирильчук Петро Васильович Спеціаліст
Фінансовий відділ
22. Помаранський Валентин Дмитрович Начальник відділу
23. Тупальська Ніна Павлівна Головний спеціаліст
24. Сінькова Ольга Миколаївна Головний спеціаліст
25. Поліщук Олена Василівна статистик
26. Голда Любов Анатоліївна касир
27. Віднічук Анна Сергіївна інспектор
Відділ освіти, культури, молоді  і спорту
28 Войтович Оксана Василівна Головний спеціаліст
29 Ільчук Надія Олександрівна Головний бухгалтер відділу
30 Зволінська Наталія Юріївна бухгалтер
Відділ соціального захисту населення
31. Чапля Світлана Миколаївна Начальник відділу
32. Рахильчук Юлія Вікторівна Головний спеціаліст
33. Мельник Світлана Григорівна Спеціаліст ІІ категорії
34. Горецька Ольга Ростиславівна Провідний спеціаліст
Відділ розвитку громади
35. Ткачук Альона Петрівна Головний спеціаліст
Служба господарського забезпечення
36. Заморська Катерина Петрівна Прибиральник службових приміщень
37. Майструк Тетяна Володимирівна Прибиральник службових приміщень
38. Брикса Любов Юхимівна Прибиральник службових приміщень (0,5 ставки за сумісництвом)
39. Щолко Анатолій Йосипович Електрик 0,5 ставки за сумісництвом