Графік прийому громадян

Графік прийому громадян

Адреса: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Олександрія, вул. Свято-Преображенська, буд. 66

Час роботи: пн-пт 8:00-17:00

Поштовий індекс: 35320

Контактні телефони: 0362-273292

№ з/п П.І.П. Посада Дні та години прийому
1. Шустов Микола Васильович Сільський голова Перша, третя середа місяця

з 10.00 до 16.00 год.

2. Ігнат’єва Вікторія Іванівна Заступник сільського голови з питань діяльності виконкому Понеділок з 8.30 до 16.00 год.

Середа з 8.30 до 17.00 год. – вчинення нотаріальних дій.

3. Горецька Оксана Степанівна Заступник сільського голови з гуманітарних питань Щовівторка з 10.00 до 16.00 год
4. Писарчук Тетяна Василівна Секретар сільської ради Вівторок, п’ятниця

з 10.00 до 16.00 год.

5. Сечко Сергій Васильович В.о.старости Щопонеділка

з 09.00 до 16.00 год.

6. Яковець Наталія Ростиславівна Головний бухгалтер Щоп’ятниці з 8.30 до 16.00 год.
Організаційно-кадровий відділ
7. Давідчик Ольга Василівна Головний спеціаліст Понеділок, середа з 10.00 до 16.00 год.
8. Ковальчук Інна Костянтинівна Інспектор Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 8.30. до 17.00 год.
9. Мельничук Світлана Олександрівна Інспектор Вівторок, четвер, п’ятниця з 8.30 до 17.00 год.
Відділ з питань ЖКГ
10. Шмагай Олег Володимирович Начальник відділу Щосереди з 08.30 до 16.00 год.
11. Горошко Петро Григорович Головний спеціаліст-інспектор праці Щосереди з 10.00 до 16.00 год.
12. Михасюк Світлана Дмитрівна Головний спеціаліст Щоп’ятниці з 09.00 до 16.00 год.
13. Потопа Ольга Володимирівна Головний спеціаліст Щочетверга з 09.00 до 16.00 год.
Відділ земельних відносин
14. Зімакова Вікторія Анатоліївна Начальник відділу Вівторок, п’ятниця з 8.30 до 16.00 год.
15. Гурінчук Наталія Миколаївна Головний спеціаліст Вівторок, четвер з 09.00 до 16.00 год.
16. Кирильчук Петро Васильович Головний спеціаліст Вівторок, п’ятниця з 09.00 до 16.00 год.
Фінансовий відділ
17. Помаранський Валентин Дмитрович Начальник відділу Щопонеділка з 10.00 до 16.00 год.
18. Тупальська Ніна Павлівна Головний спеціаліст Вівторок, четвер з 08.30 до 13.00 год.
19. Сінькова Ольга Миколаївна Головний спеціаліст Вівторок, четвер з 08.30 до 13.00 год.
Відділ освіти, культури, спорту, молоді
20. Клебан Ірина Володимирівна Начальник відділу Щовівторка з 8.30. до 16.00 год.
21. Войтович Оксана Василівна Головний спеціаліст Щочетверга з 09.00 до 16.00 год
Відділ соціального захисту населення
22. Чапля Світлана Миколаївна Начальник відділу Вівторок, четвер з 09.00 до 16.00 год.
23. Рахильчук Юлія Вікторівна Головний спеціаліст Щоденно, окрім п’ятниці-виїзний день з 08.00 до 17.00 год.
24. Мельник Світлана Григорівна Спеціаліст ІІ категорії Щоденно, окрім п’ятниці-виїзний день з 08.00 до 17.00 год.
25. Горецька Ольга Ростиславівна Соціальний працівник Щоденно, окрім п’ятниці-виїзний день з 09.00 до 17.00 год.
26. Радчук Вікторія Святославівна Соціальний працівник Щоденно, окрім п’ятниці-виїзний день з 08.00 до 17.00 год.
27. Горецька Людмила Степанівна Соціальний працівник Щоденно, окрім понеділка-виїзний день з 09.00 до 17.00 год.
Відділ розвитку громади
28. Ткачук Альона Петрівна Головний спеціаліст Щочетверга з 08.30 до 16.00 год.