Графік прийому громадян

Графік прийому громадян

Адреса: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Олександрія, вул. Свято-Преображенська, буд. 66

Час роботи: пн-пт 8:00-17:00

Поштовий індекс: 35320

Контактні телефони: 0362-273292

з/п

П.І.П. Посада

Дні та години прийому

1. Писарчук Тетяна Василівна В.о. сільського голови, секретар сільської ради Вівторок, п’ятниця

з 10.00 до 16.00 год.

2. Ігнат’єва Вікторія Іванівна Заступник сільського голови з питань діяльності виконкому Понеділок з 8.30 до 16.00 год.

Середа з 8.30 до 17.00 год. – вчинення нотаріальних дій.

3. Горецька Оксана Степанівна Заступник сільського голови з гуманітарних питань Щовівторка з 10.00 до 16.00 год
4. Яковець Наталія Ростиславівна Головний бухгалтер Щоп’ятниці з 8.30 до 16.00 год.
5. Горошко Петро Григорович Головний спеціаліст-інспектор праці Щосереди з 10.00 до 16.00 год.
Організаційно-кадровий відділ
6. Давідчик Ольга Василівна Головний спеціаліст Понеділок, середа з 10.00 до 16.00 год.
7. Ковальчук Інна Костянтинівна Головний спеціаліст Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 8.30. до 17.00 год.
8. Мельничук Світлана Олександрівна Інспектор Вівторок, четвер, п’ятниця з 8.30 до 17.00 год.
Відділ з питань ЖКГ
9. Шмагай Олег Володимирович Начальник відділу Щосереди з 08.30 до 16.00 год.
10. Михасюк Світлана Дмитрівна Головний спеціаліст Щоп’ятниці з 09.00 до 16.00 год.
11. Потопа Ольга Володимирівна Головний спеціаліст Щочетверга з 09.00 до 16.00 год.
Відділ земельних відносин
12. Зімакова Вікторія Анатоліївна Начальник відділу Вівторок, п’ятниця з 8.30 до 16.00 год.
13. Гурінчук Наталія Миколаївна Головний спеціаліст Вівторок, четвер з 09.00 до 16.00 год.
14. Кирильчук Петро Васильович Спеціаліст Вівторок, п’ятниця з 09.00 до 16.00 год.
Фінансовий відділ
15. Помаранський Валентин Дмитрович Начальник відділу Щопонеділка з 10.00 до 16.00 год.
16. Тупальська Ніна Павлівна Головний спеціаліст Вівторок, четвер з 08.30 до 13.00 год.
17. Сінькова Ольга Миколаївна Головний спеціаліст Вівторок, четвер з 08.30 до 13.00 год.
Відділ освіти, культури, спорту, молоді
18. Клебан Ірина Володимирівна Начальник відділу Щовівторка з 8.30. до 16.00 год.
19. Войтович Оксана Василівна Головний спеціаліст Щочетверга з 09.00 до 16.00 год
Відділ соціального захисту населення
20. Чапля Світлана Миколаївна Начальник відділу Вівторок, четвер з 09.00 до 16.00 год.
21. Рахильчук Юлія Вікторівна Головний спеціаліст Щоденно, окрім п’ятниці-виїзний день з 08.00 до 17.00 год.
22. Мельник Світлана Григорівна Спеціаліст ІІ категорії Щоденно, окрім п’ятниці-виїзний день з 08.00 до 17.00 год.
23. Горецька Ольга Ростиславівна Провідний спеціаліст Щоденно, окрім п’ятниці-виїзний день з 09.00 до 17.00 год.
Відділ розвитку громади
24. Ткачук Альона Петрівна Головний спеціаліст Щочетверга з 08.30 до 16.00 год.