Графік особистого прийому громадян

Графік прийому громадян

Адреса: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Олександрія, вул. Свято-Преображенська, буд. 66

Час роботи: пн-пт 8:00-17:00

Поштовий індекс: 35320

Контактні телефони: 0362-273292

П.І.П.

Посада

Дні та години прийому

Гуц Олександр Олександрович  Сільський голова Перша, третя середа місяця

з 10.00 до 16.00 год.

Ігнат’єва Вікторія Іванівна Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Понеділок з 09.00 до 16.00 год.

Середа з 09.30 до 16.00 год. – вчинення нотаріальних дій.

Горецька Оксана Степанівна Заступник сільського голови з  питань діяльності виконавчих органів Вівторок  з 09.00 до 16.00год.

Четвер з 09.00 до 16.00год.

 

Писарчук Тетяна Василівна Секретар сільської ради Вівторок, п’ятниця

з 09.00 до 13.00 год.

Антончук Микола Пилипович Староста сіл Нова Українка, Козлин, Ремель, Радиславка Понеділок, середа

з 09.00 до 16.00 год.

Організаційно-кадровий відділ
Давідчик Ольга Василівна Головний спеціаліст Понеділок, середа п’ятниця                                  з 09.00 до 16.00 год.

Другий та четвертий четвер місяця – вчинення нотаріальних дій у адміністративній будівлі  с. Кустин

Ковальчук Інна Костянтинівна Головний спеціаліст Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 09.00 до 16.00 год.
Ткачук Галина Степанівна Головний спеціаліст Понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 09.00 до 16.00 год.
Мельничук Світлана Олександрівна  Інспектор Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 09.00 до 16.00 год.
Відділ з питань ЖКГ
Михасюк Світлана Дмитрівна Головний спеціаліст Щоп’ятниці з 09.00 до 16.00 год.
Потопа Ольга Володимирівна Головний спеціаліст Щочетверга з 09.00 до 16.00 год.

 

Відділ земельних відносин
Зімакова Вікторія Анатоліївна Начальник відділу Вівторок, п’ятниця                                     з 09.00 до 16.00 год.
Гурінчук Наталія Миколаївна Головний спеціаліст Вівторок, четвер                                    з 09.00 до 16.00 год.
Кирильчук Петро Васильович  Спеціаліст Вівторок, п’ятниця                                        з 09.00 до 16.00 год.
Нагородна Наталія Миколаївна Спеціаліст Понеділок, середа

з 09.00 до 16.00 год.

Ярошевич Марія Олександрівна Інспектор Понеділок, середа

з 09.00 до 16.00 год.

 

Відділ соціального захисту населення
Чапля Світлана Миколаївна Начальник відділу Вівторок, четвер                                         з 09.00 до 16.00 год.
Рахильчук Юлія Вікторівна Головний спеціаліст Понеділок, вівторок, середа, четвер з 09.00 до 16.00год.

п’ятниця-виїзний день

Мельник Світлана Григорівна Спеціаліст ІІ категорії Понеділок, вівторок, середа, четвер з 09.00 до 16.00год.

п’ятниця-виїзний день

Горецька Ольга Ростиславівна Провідний спеціаліст Понеділок, середа у с. Забороль, вівторок, четвер у с. Кустин

з 09.00 до 16.00год.

п’ятниця-виїзний день

Тхор Жанна Миколаївна Спеціаліст Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця  з 09.00 до 16.00год.

середа-виїзний день

Відділ розвитку громади
Ткачук Альона Петрівна  Головний спеціаліст  

Щочетверга з 09.00 до 16.00 год.

 

Фінансовий відділ
Помаранський Валентин Дмитрович Начальник відділу Щопонеділка                                            з 10.00 до 16.00 год.
Відділ бухгалтерського обліку і звітності
Яковець Наталія Ростиславівна Головний бухгалтер Щоп’ятниці з 09.00 до 16.00 год.

 

Тупальська Ніна Павлівна Головний спеціаліст Вівторок, четвер                                      з 09.00 до 13.00 год.
Відділ державної реєстрації
Максимчук Віталій Миколайович Державний реєстратор Понеділок с. Нова Українка з 09.00 до 13.00год.

Вівторок с. Олександрія з 09.00 до 13.00год.

Середа с. Забороль з 09.00 до 13.00год.

Четвер с. Кустин з 09.00 до 13.00год.

 

Примітка: обідня перерва з 13.00 до 14.00год.