ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НОВИМ 2021 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Минають останні дні старого року. На порозі – світлі новорічні та різдвяні свята, які були й залишаються надзвичайно радісними і хвилюючими у житті кожного з нас. Це завжди нові плани і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє.

Рік, що минає, став справжнім випробуванням для людства. Ми назавжди запам’ятаємо 2020 рік, повним несподіванок та тривог.

Вірю і сподіваюся, що всі негаразди залишаться позаду, а прийдешній рік буде наповнений оптимізмом, новими досягненнями й успіхами.

Нехай ці свята стануть новим етапом, вісником змін на краще, здійсненням Ваших мрій і сподівань та принесуть міцне здоров’я, родинний затишок, гармонію у кожну сім’ю.

Хай у Різдвяну ніч зійде до кожної оселі Господнє благословення, додасть сил, наснаги та наповнить Ваші серця і душі Різдвяною благодаттю! Нехай магічна чарівність цього свята буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у вашій оселі.

Світла Вам і радості! Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З повагою,

Олександрійський сільський голова                                                      Олександр ГУЦ