Відомість про повідомну реєстрацію колективних договорів

Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди», Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115 виконавчим комітетом Олександрійської сільської ради прийнято рішення  (№48 від 25 липня 2019 р.) про повідомну реєстрацію  колективних договорів  Публічної бібліотеки та комунального позашкільного навчального закладу Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
Зареєстровано:
– Колективний договір між адміністрацією “Публічної бібліотеки Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області” та трудовим колективом на 2019-2021 роки (26.07.2019 №1);
– Колективний договір комунального позашкільного навчального закладу Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області на 2019-2023 роки (26.07.2019 №2)
Головний спеціаліст відділу розвитку громади
Олександрійської сільської ради                                                                                           А.П. Ткачук