Відомість про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Олександрійської сільської ради

Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди», Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 № 115 виконавчим комітетом Олександрійської сільської ради прийнято рішення  (№97 від 28 листопада 2019 р.) про повідомну реєстрацію  колективного договору  між адміністрацією та трудовим колективом Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
Зареєстровано:

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області на 2019-2025 роки (02.12.2019 №3).