Відео привітання з Днем захисника України та святом Покрови від жіночого вокального ансамблю "Криниченька"

Колектив жіночого вокального ансамблю “Криниченька” Олександрійського будинку культури щиро вітає громаду із потрійним релігійно-держаним святом – Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.
Бажаємо нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!