Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади

Олександрійська сільська рада Рівненського району Рівненської області оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи Олександрійської сільської ради: начальника фінансового відділу.

Вимоги до кандидатів:

• наявність вищої освіти економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • стаж роботи за фахом на державній службі та в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

–     заява про участь у конкурсі

–     особова картка (форма П-2 ДС)

–     автобіографія

–     дві фотокартки розміром 4×6

–     копія документа про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня.

–     копія паспорта

–     копію військового квитка (для військовозобов’язаних)

–  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Заява про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються упродовж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення за адресою:

с. Олександрія, вул. Свято-Преображенська, 66, Олександрійська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., обідня перерва з 13.00 до 14.00год., субота, неділя – вихідні дні. Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Олександрійської сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.

Довідки за телефонами: 273-237, 273-292.