Привітання з Днем захисника України та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня – це символічна дата для України, що поєднує День Українського козацтва, День захисника України та святкується Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу!

Це свято започатковано з метою вшанування мужності та героїзму, піднесення бойового подвигу захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької мужності та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність та суверенітет нашої держави. Вічна пам’ять і слава загиблим героям! Нехай їх імена постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і гуртують у боротьбі з ворогом.

Вічна слава герою, нашому односельчанину – Андрію Мельникужиття котрого обірвалося  29 січня 2015 року в бою під Вуглегірськом, що на Донбасі.

Низький уклін родинам загиблих Героїв.

У День Покрови Пресвятої Богородиці хочемо, щоб усі Святі оберігали нашу рідну землю, усіх українців від бід, негараздів, надавали сил та натхнення на добрі вчинки, дарували щастя, радість, любов, кохання у кожний дім, кожній родині, кожному з нас!

Колектив Олександрійської сільської ради