Представниця Олександрійської ОТГ вивчала провідний досвід роботи сільських кооперативів.

З 29 по 31 липня відбувався навчальний візит представників ОТГ Рівненської та Київської областей до Тернопільщини за підтримки програми ” U-LEAD з Європою». Тема зустрічі – “Сільськогосподарські кооперативи – осередок добробуту сільських громад”. Основною метою візиту було вивчення досвіду роботи сільських кооперативів.

Учасники візиту побували у кооперативах, де вирощують равликів, заготовляють лікарські трави та розводять рибу, вирощують та заморожують ягоди, доглядають за бджолами. Приємно зазначити, що серед засновників кооперативів в основному молодь.

• Програма була дуже цікавою та насиченою. Ми ознайомились з роботою равликової ферми, ягідного кооперативу на Шумщині, оглянули ягідні плантації малини, побували в цеху шокової заморозки ягід та перейняли досвід бджолярного ремесла, – ділиться враженнями Головний спеціаліст з розвитку громади Олександрійської ОТГ Альона ТКАЧУК. – Дякуємо Тернопільському та Рівненському Центрам розвитку місцевого самоврядування за запрошення та чудову організацію заходу.