Представниця Олександрійської ОТГ стала учасницею семінару з написання проектів місцевого розвитку

Семінар з написання проектів місцевого розвитку відбувся у Рівненський офіс з розвитку місцевого самоврядування.

Захід проводився спільно з начальником відділу інноваційно-інвестиційної політики Рівненської обласної державної адміністрації – Іриною Гусаровою та виконавчим директором Волинського Ресурсного центру – Русланою Стасюк.

Серед учасників семінару була і головний спеціаліст з розвитку громади Олександрійської ОТГ Альона ТКАЧУК. Вона впевнена, що подібні заходи є важливими, адже написання проектів – це шанс для громад залучати інвестиції і далі ще більш потужно рухатися на шляху до розвитку.