Олександрія "заморозила" будівництво сонячної електростанції

Хоч громадські слухання переконали більшість, втім рішення призупинили.
Олександрійська ОТГ могла стати першою в області, на території якої побудували б сонячну електростанцію.

На громадських слуханнях розглядалось питання погодження детального плану на 94 гектари землі, де мала б розташуватись електростанція. Таким чином громада б зрозуміла чи пристосована ділянка для розміщення сонячних панелей. Якщо ні, або інвестор відмовився б від реалізації цього задуму, то ОТГ мало б розуміння, якому інвестору її пропонувати.

Та попри попереднє погодження процес все ж зупинили. Як повідомив голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов у себе на сторінці у Facebook, по завершенню слухань він отримав колективне звернення (70 підписів) жителів сіл Свяття і Волошки, які проти передачі лугових земель в комерційне користування для будівництва сонячної електростанції.