Олександрія – Lagow: як голова ОТГ презентував громаду та переймав польський досвід

Для того, щоб знати, куди рухатися та як розвиватися варто переймати досвід у кращих. Так, днями Микола Шустов, голова Олександрійської ОТГ, відвідав Польщу з робочим візитом.

Голова ОТГ презентував досвід громади, яку очолює, а також перейняв досвід залучення інвестицій, розвитку освіти, спорту та активізації залучення мешканців громади до подій, які в ній відбуваються.

– Я відчув, що у Польщі є подібна, рекреаційно-промислова гміна – Gmina Łagów. Надзвичайно цікаво та корисно було перейняти досвід цієї громади. Особлива подяка за теплий прийом усім, з ким мав змогу познайомитися та особисто Бургомістру Pawel Marwicki, – зазначає Микола ШУСТОВ.