Олександрійська ОТГ серед учасників проекту «Поліцейський офіцер громади»

Рівненська область стала п’ятим регіоном держави, де запроваджено проект «Поліцейський офіцер громади». У його рамках 27 об’єднаних територіальних громад уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. 41 поліцейський, який нестиме службу на їх територіях, пройде відповідне навчання у рамках міжнародної програми.

Сьогодні, 13 серпня, Голова Національної поліції України Сергій Князєв презентував на Рівненщині проєкт «Поліцейський офіцер громади». Участь у заході взяли керівники Департаменту превентивної діяльності Нацполіції, поліції області, обласної влади, голови ОТГ, а також представники міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP) Міністерства юстиції США.

• Олександрійська ОТГ стала одним з учасників проекту і тепер перевірятиме на собі новий формат у роботі поліції. Поліцейський проживатиме на території громади та постійно контактуватиме із нею, сприятиме вирішенню проблем і потреб громадян. При цьому поліцейського не відволікатимуть на виконання не властивих йому функцій, – говорить голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов.

У рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» 27 об’єднаних територіальних громад Рівненської області уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. 41 поліцейський, який нестиме службу на їх територіях, пройде відповідне навчання у рамках міжнародної програми.