Микола Шустов взяв участь у Західноукраїнському Форумі «Розвиток та безпека місцевих доріг»

Микола Шустов взяв участь у Західноукраїнському Форумі «Розвиток та безпека місцевих доріг»

 

Понад 400 учасників зібралися на Західноукраїнський Форум «Розвиток та безпека місцевих доріг». На заході були присутні делегації не лише з України, а й міжнародні експерти та лідери галузі.

Серед присутніх – голови більшості ОДА, мери міст та ОТГ, представники дорожнього бізнесу. Виступатимуть найкращі профільні спікери та представники влади найвищого рівня. Участь у заході, який організований Всеукраїнською дорожньою Асоціацією, взяв участь і голова Олександрійської ОТГ Микола ШУСТОВ.


– Під час заходу у формі відкритої платформи ми обговорили актуальні питання, пов’язані з управлінням автомобільними дорогами загального користування місцевого значення. Також напрацьовано пропозиції щодо удосконалення процесу будівництва та ремонтів доріг, починаючи від проектування та закінчуючи безпекою, налагодження контролю якості та гарантійного обслуговування, – говорить Микола Шустов.

За результатами Форуму буде розроблено бачення розвитку місцевих доріг на 2020 рік. Пропозиції направлять Уряду України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *