Микола Шустов взяв участь у Загальних Зборах членів Асоціації ОТГ України

25 листопада у Києві відбулися Загальні Збори членів Асоціації об’єднаних територіальних громад! Голови об’єднаних територіальних громад, представники центральних органів влади, міжнародних організацій та партнерів зібралися разом, щоб проаналізувати допущені помилки, оцінити виклики та обговорити актуальні завдання, які стоять перед усіма учасниками реформи місцевого самоврядування та процесу децентралізації.

• Приємно бути в складі Рівненської делегації, адже Загальні Збори Асоціації ОТГ – це можливість сформувати правильні цілі, дізнатися цікавий досвід та налагодити нову співпрацю, – говорить голова Олександрійської ОТГ Микола ШУСТОВ. – Спільно ми маємо докласти максимум зусиль для розвитку ОТГ та успішності реформи децентралізації!