Микола Шустов - ініціатор державної програми з лікування дитячого діабету

Голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов став автором ініціативи, щодо розробки та затвердження Державної програми з лікування дитячого цукрового діабету «Солодкі діти».

Відповідну петицію він розмістив на сайті президента України.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ:

Відповідно до статті 3 Конституції України – людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
Згідно з статею 102 Конституції України – Президент України є главою держави і виступає від її імені.
Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
Враховуючи вищевказані норми Основного Закону України, та зважаючи на відсутність реальних спроб Держави у лікуванні цукрового діабету, зокрема, дитячого цукрового діабету 1-го типу, прошу Вас доручити розробити та затвердити Державну програму з лікування дитячого цукрового діабету «Солодкі діти», з відповідним державним фінансуванням, а також із залученням вітчизняних та іноземних фахівців, науковців тощо.

Для того, аби глава держави розглянув дану петицію необхідно за 90 днів зібрати 25 тисяч підписів.

Підтримати пропозицію Миколи Шустова можна тут.