Інспекції з праці призупинили планові та позапланові контрольні заходи

Аби не допустити інфікування коронавірусом Covid-19 регіональні управління Держпраці запровадили низку тимчасових карантинних заходів, зокрема, тимчасово призупинено:

1) інформаційно-роз’яснювальні заходи, що передбачають безпосереднє відвідування суб’єктів господарювання;

2) планові та позапланові заходи держнагляду (контролю);

3) інспекційні відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин;

4) особистий прийом громадян.

Для подання письмових звернень, заяв та документів просять скористатись каналами поштового зв’язку (Укрпошта, Нова пошта). Якщо є можливість передати документи електронною поштою, то надайте перевагу даному способу.

Після закінчення заходів, пов’язаних з карантином, всі вищезазначені заходи звісно ж відновлять.

Також будуть продовжені допустимі строки розгляду звернень громадян, розгляд яких потребує контрольних заходів.

При неможливості продовження строків, заявників окремо повідомлятимуть про обмеження, пов’язані із запровадженням карантину, та про відновлення контрольних заходів після його закінчення.