Громадські обговорення по генеральному плану с. Три Копці

Підставою для розроблення генерального плану с. Три Копці  є рішення Олександрійської  сільської ради   № 341   від  18 серпня 2016 року.

Зміст заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Три Копці Рівненського району Рівненської області» у вкладенні нижче:

Завантажити (DOCX, 38KB)

Пропозиції та  зауваження від громадськості будуть прийматися протягом 15 днів від дня розміщення оголошення.