23 вересня в сільській раді можна буде отримати правову допомогу у вирішенні земельних питань

23 вересня 2020 об 10.00 год в приміщенні Олександрійської сільської ради за адресою: с. Олександрія, вул. Свято-Преображенська, 66,  відбудуться заходи за участі працівників системи безоплатної правової допомоги

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у правовій лекції «Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами»; та отримати правову допомогу у вирішенні земельних питань.

Спікер – начальник відділу “Рівненське бюро правової допомоги” Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Куль Ілона.

По закінченню лекції, начальником відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги –  Світланою Волевач та головним спеціалістом цього ж відділу – Григорієм Ососкало, буде надана юридична консультація у вирішенні земельних питань.

Для надання вичерпної консультації, рекомендуємо взяти з собою всі документи що стосуються Ваших питань.

Пам’ятаємо про правила карантину!